pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 14 września 2021
  • 15 września 2021
  • wyświetleń: 1523

[FOTO] Strażacy, policjanci i uczniowie wsparli Przystań Ocalenie

Bieruńscy policjanci po raz kolejny udowodnili, że nie jest im obojętny los zwierząt. Mundurowi zorganizowali zbiórkę karmy i najpotrzebniejszych rzeczy, które trafiły do podopiecznych Fundacji Przystań Ocalenie dla Zwierząt w Ćwiklicach. Do akcji włączyli się też strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Lędzinach i niektóre szkoły z powiatu bieruńsko-lędzińskiego.

[FOTO] Policjanci, strażacy i uczniowie wsparli Przystań Ocalenie - 09.2021 · fot. KPP Bieruń


Kolejna akcja bieruńskich policjantów na rzecz zwierząt z przytuliska pokazała, jak wielu osobom nie jest obojętny los czworonogów. Oprócz stróżów prawa z Komendy Powiatowej Policji w Bieruniu, dary dla zwierząt zbierali też strażacy z OSP w Lędzinach.

Nie zawiedli również uczniowie ze szkół naszego powiatu, którzy chętnie włączyli się w pomaganie zwierzakom. Trwająca niespełna dwa tygodnie zbiórka przerosła najśmielsze oczekiwania pomysłodawców. Ogrom wsparcia przekazanego do przytuliska w Ćwiklicach zaskoczył samych pracowników tej placówki, którym brakowało słów, by wyrazić wdzięczność za okazaną pomoc. Dary przekazano w piątek, 10 września wspólnie z lędzińskimi strażakami.

Bieruńscy policjanci dziękują tym, którzy włączyli się do akcji i pomogli w zebraniu tak dużej ilości potrzebnych produktów dla przystani.

ar / pless.pl, źródło: KPP Bieruń

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.