pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 13 września 2021
  • wyświetleń: 327

Wracają zajęcia warsztatowe w GOK Goczałkowice. Są nowości

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Goczałkowice" podaj

Od 13 września Gminny Ośrodek Kultury oraz Gminna Biblioteka Publiczna wznawiają stacjonarną działalność warsztatową. Nowa oferta zawiera szereg ciekawych i kreatywnych propozycji, skierowanych do odbiorców w różnym przedziale wiekowym.

warsztaty, gok goczałkowice
fot. GOK Goczałkowice


Część z proponowanych zajęć to kontynuacja projektów z poprzednich lat. Pośród nich znalazły się m.in. popularne formacje taneczne: Baby Dance, Dance Kids, Dance Junior, Zumba, pracownia artystyczno-rękodzielnicza, ceramika, karete, nauka gry na gitarze i pianinie, język angielski czy też warsztaty odbywające się w ramach Akademii Małego Inżyniera.

Nowością w tegorocznej ofercie będzie język hiszpański skierowany do młodzieży i osób dorosłych oraz dwie propozycje muzyczne. Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego ruszą przesłuchania do grupy wokalnej oraz zapisy na indywidualne lekcje śpiewu. Przygotowano również coś niezwykłego dla przedszkolaków. W każdą środę maluchy mogą uczestniczyć w zajęciach z Sensoplastyki.

Są to warsztaty stymulujące u dzieci wszystkie zmysły: węch, wzrok, dotyk, słuch, smak. Mają korzystny wpływ na wiele aspektów rozwoju: wspomagają budowanie świadomości ciała i przestrzeni, dbają o usprawnienie ruchowe (przygotowanie do nauki chodzenia w przypadku niemowląt), wspierają rozwój zmysłów, wpływają na rozwój mowy (ośrodki w mózgu odpowiedzialne za mowę są usytuowane blisko ośrodków odpowiadających za małą motorykę - czyli pracę dłoni), poprzez wspólne działania pogłębiają kontakt emocjonalny rodzic - dziecko z dziećmi.

Ponadto, w siedzibie goczałkowickich instytucji kultury odbywają się cotygodniowe próby chóru parafialnego Semper Communio oraz Orkiestry Dętej, a na sali Urzędu Gminy próby Zespołu Folklorystycznego, na których mile widziane są wszystkie chętne do nawiązania współpracy osoby.

Szczegółowe informacje dostępne są na plakacie w załączniku. Zapisy przyjmowane są w biurze Gminnego Ośrodka Kultury lub pod numerem telefonu 32 210 70 88.

UWAGA! Zajęcia warsztowe prowadzone są z zachowaniem wszystkich wymogów sanitarnych. Bardzo prosimy o stosowanie się do wszystkich wytycznych: dezynfekcja rąk, maseczka, dystans społeczny!

ar / pless.pl, źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Goczałkowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Goczałkowice" podaj